укропак

ТОВ «УКРОПАК» - офіційний
представник PLASTICBAND® в Україні

товариство з обмеженою відповідальністю

Орбітальне пакувальне обладнання
від PLASTICBAND® Іспаніяобладнання для стретч плівки
NELEO

Напівавтоматичні NELEO - орбітальне пакувальне обладнання від PLASTICBAND®. Оптимальне рішення для невеликих об'ємів упаковки товарів. Ручне керування швидкості та щільності упаковки в стретч плівку. Порівняно невелика вартість обладнання, можливість докомплектування додатковим обладнанням та аксесуарами.

ATIS

Автоматичні ATIS - орбітальне пакувальне обладнання від PLASTICBAND®. Оптимальне рішення для конвеєрної упаковки товару. Висока продуктивність та швидкість. Швидкість подачі товарів та ступінь упаковки в стретч плівку автоматично підлаштовуються. Широкий спектр додаткового обладнання, конвеєрів та інших аксесуарів.

Модельний ряд
Модельний ряд орбітального
обладнання від PLASTICBAND®
Орбітальне пакувальне обладнання від Plasticband, упакує та захистить Ваш товар від бруду, пилу та вологи на час транспортування та зберігання.

Переваги:

  • Покращений вигляд упаковки
  • Надійне захисне покриття
  • Дозволяє упакувати продукцію різноманітної довжини, діаметра та форми без будь-якого регулювання
  • Висока швидкість роботи та економія праці
напівавтоматичні
NELEO50
напівавтомат
Призначені для упаковки рам, алюмінієвих прутів, жалюзів, полиць та комплектів збірних меблів.

NELEO90
напівавтомат
Призначені для упаковки меблів, панелей, шаф та вікон.

NELEO125
напівавтомат
Обладнання призначене для упаковки меблів, дверей, модулів, панелей, шаф, вікон та інших великогабаритних товарів.

NELEO160
напівавтомат
Обладнання признчене для упаковки меблів, дверей, модулей, панелей, шаф, вікон та інших великогабаритних товарів.

NELEO200/250
напівавтомат
Обладнання призначене для упаковки панелей, стільниць, рам для ліжок, меблів, та віконних рам.
автоматичні
ATIS50
автомат
Призначені для упаковки рам, штанг, труб, жалюзів, на автоматичних лініях великої потужності.

ATIS90
автомат
Обладнання призначене для автоматичної упаковки в стретч плівку товарів великих розмірів в меблевій галузі, металовиробництві та промисловості.

ATIS125
автомат
Обладнання призначене для автоматичної упаковки в стретч плівку товарів в меблевій галузі, металовиробництві та промисловості.

ATIS160
автомат
Обладнання для автоматичної упаковки в стретч плівку товарів великих розмірів в меблевій галузі, металовиробництві та промисловості.

ATIS200/250
автомат
Обладнання призначене для автоматичної упаковки в стретч плівку дощок, панелей, рам для ліжок, меблів, віконних рам та різноманітних великогабаритних товарів.
Модельний ряд ARTEMIS®

Даний модельний ряд обладнання ARTEMIS® призначений для упаковки нерівних, зі складною геометричною формою або вигнутих товарів.

ARTEMIS50
автомат/напівавтомат
Обладнання призначене для автоматичної / напівавтоматичної кругової упаковки в стретч плівку рулонів кабеля, кілець та шин великого розміру. Він не тільки дозволяє зекономити час упаковки, але й збереже якість продукції. В даний час процес упаковки такого виду предметів проводиться вручну, що викликає підвищені витрати на матеріал та робочу силу. Завдяки ARTEMIS 50 ці витрати значно знижуються, а також зменшується час на упаковку.
ARTEMIS90
автомат
Обладнання призначене для автоматичної / напівавтоматичної кругової упаковки в стретч плівку рулонів кабелів, кілець та шин великого розміру. Він не тільки дозволить зекономити час упаковки, але й зберегти якість продукції. В даний час процес упаковки такого виду предметів проводиться вручну, що викликає підвищені витрати на матеріал та робочу силу. Завдяки ARTEMIS 90 ці витрати значно знижуються, а також зменшується час на упаковку.
УКРОПАК